(+48 )

793 370 580

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Forum nowoczesnego przemysłu – 21. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®

 

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń roku w branży obróbki materiałów. W dniach 18-20 października Kraków po raz kolejny stanie się przemysłową strefą biznesu. Oferta czołowych firm z Polski i zagranicy, długa lista branżowych nowości, zagraniczne misje gospodarcze, ogromne zainteresowanie tysięcy profesjonalistów – tak w dużym skrócie zapowiadają się 21. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®.

 

 

Perfekcyjnie działający mechanizm

Największą siłą Targów EUROTOOL®, oprócz bardzo dużej liczby Wystawców i Zwiedzających, jest bogaty program. Równolegle z Targami EUROTOOL® organizowane są Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO. Tegoroczna edycja powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających Gości – ważną częścią wystawy będą Salon Automatyki i Robotyki oraz Salon Technologii CAx, gdzie zostaną zaprezentowane nowości z zakresu nowoczesnej automatyzacji linii produkcyjnych, a także  specjalistycznego oprogramowania. Dla przedsiębiorców nastawionych głównie na poszukiwanie podwykonawców i firm chcących zyskać nowe zlecenia, organizatorzy przygotowali Salon Kooperacji Przemysłowej – pierwszą w Polsce platformę komunikacji, dzięki której zdobycie lukratywnych kontraktów jest bardzo proste.

 

Efekt synergii

Październikowe Targi EUROTOOL® są nie tylko miejscem nawiązywania relacji biznesowych, ale również przestrzenią do dzielenia się wiedzą i prezentacji innowacyjnych rozwiązań. W programie tegorocznej edycji znalazły się seminaria i wykłady, m.in. w zakresie nowoczesnych metod i urządzeń do kształtowania wyrobów na potrzeby przemysłu – “Zaawansowane Technologie Wytwarzania”. Bardzo ciekawie zapowiada się również cykl referatów pt. „Innowacyjne aspekty obróbki  cieplnej materiałów narzędziowych” przygotowany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej. Organizatorzy Targów EUROTOOL® zadbali także o firmy zajmujące się produkcją, przetwórstwem oraz dystrybucją stali. Z myślą o nich odbędzie się przygotowane przez Polską Unię Dystrybutorów Stali „Forum Techniczne Branży Stalowej – Rynek Centrów Serwisowych i Wyrobów Płaskich”. Wydarzeniem, które idealnie dopełni warstwę merytoryczną będzie Speakers Corner – panel dyskusyjny, poświęcony zagadnieniom nowoczesnego rozwoju przedsiębiorstw, organizowany przez Patrona Medialnego Targów  – MM Magazyn Przemysłowy.

Kraków – miasto biznesu

Dla przedstawicieli z branży obróbki Targi EUROTOOL® od wielu lat są jednym z najważniejszych wydarzeń w roku. Między innymi ze względu na bogatą, ponad 20-letnią tradycję,  firmy z tego sektora gospodarki spotykają się właśnie w EXPO Kraków. W połączeniu z szeroką ofertą wydarzeń towarzyszących, wykładami i seminariami, prezentacjami nowoczesnych rozwiązań z roku na rok ilość Wystawców i Zwiedzających wzrasta. Ubiegłoroczne, jubileuszowe Targi EUROTOOL® odbiły się szerokim echem w branży. Ponad 500 Wystawców z całego świata, 9 000 Zwiedzających, wiele niezwykle ważnych premier maszyn i technologii – po raz kolejny puls branży mocno bił w Krakowie.

Złoto dla najlepszych

Od 16 lat Targom EUROTOOL® towarzyszy prestiżowy Konkurs Złote Smoki, który pozwala wyłonić najlepsze i innowacyjne produkty targowe. W ubiegłym roku do konkursu zgłosiła się rekordowa liczba Wystawców. Wśród laureatów 11 nagród przyznanych w 4 kategoriach znalazła się między innymi firma ABPLANALP Sp. z o.o. za centrum tokarskie ST-40L  produkcji HAAS Corporation Inc.

– Po ubiegłorocznym sukcesie nie zwalniamy tempa. Wręcz przeciwnie – po raz kolejny targi EUROTOOL® będą mocnym podsumowaniem roku dla branży obróbki materiałów. To już tradycja, że Kraków na kilka dni staje się stolicą targów przemysłowych – podsumowuje Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

Dla wszystkich zainteresowanych Targami organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych zaproszeń. Aby odebrać bilet wstępu wystarczy dokonać rejestracji na stronie www.eurotool.krakow.pl

Zaproszenia uprawniające do bezpłatnego udziału można także otrzymać u partnera medialnego - Metalmedia.
 

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Wiercenie termiczne Centerdrill Bezwiórowe Wiertła Termoformujące

oprawka uchwyt do wiertel termicznych termoforujacych z dyskiem chłodzacym

Tulejka zaciskowa ER 25 ER 32 rozprężna

Wygniataki gniotowniki gwintowniki bezwiórowe nagniataki do gwintu m8 m6 m10 m12 m5 m4 m3 G1/8" BSP UNC

Pędzelki do oleju, pędzle do smaru pasty, nakładania kleju, lutownicze, nakładania soldermaski

Klucz ER25 ER32 do uchwytow oprawek ER40 ER16

 

 Maszyny do obróbki metali Kraków

 

 

Cromwell narzędzia


 

Targi intec 2015 Lipsk

 

Targi zuliefermesse 2015 Lipsk

 

 
 
 
 
 

Tagi

"Be faithful to that which exists within yourself."
Andre Gide
Odsłon artykułów:
655594

FAQs

Nie znalazłeś informacji na naszej stronie? Koniecznie skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci szczegółowych informacji nt. naszej szerokiej oferty i rabatów!

Zapraszamy...

Reklama

Chcesz zareklamować swoją firmę? Zapytaj o ofertę!

Czytaj więcej...

Początek strony