(+48 )

793 370 580

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Choć dzięki szerokiej ofercie sklepów niemal wszystko można dziś nabyć za odpowiednią ilość gotówki, wiele osób wciąż organizuje sobie małe przydomowe warsztaty pozwalające na hobbystyczne dłubanie w drewnie lub metalu.

Wychodzą z tego bardzo często różnorakie ciekawe przedmioty, które następnie znajdują zastosowanie w domu, lub sprawdzają się w roli ciekawego prezentu dla kogoś bliskiego. Nie powinno więc dziwić, że nawet mały warsztat na prywatne potrzeby bardzo często wyposażany jest dziś w naprawdę zaawansowane urządzenia, które poprawiają jakość pracy i możliwości każdego majsterkowicza - obrabiarki do metalu.


Dzięki temu, że obecnie bardzo łatwo jest zakupić każde potrzebne narzędzie w sklepie, zaawansowanie technologiczne warsztatu jest kwestią wyłożenia odpowiedniej sumy pieniędzy. Co więc najczęściej ląduje w tych pomieszczeniach? Dużym powodzeniem cieszą się (oprócz takich oczywistości, jak ręczne, podstawowe narzędzia) małe tokarki do prywatnego użytku. Urządzenia te, zazwyczaj dostępne w wersji stołowej, charakteryzują się znakomitym wykonaniem oraz wieloma możliwościami sprawdzającymi się w codziennym użytkowaniu.

Są gwarancją wysokiej jakości pracy i dają możliwość wygodnego toczenia przedmiotów zarówno z drewna, jak i metalu. Bowiem produkuje się je w dwóch wariantach, co pozwala jeszcze lepiej dopasować konkretny model do potrzeb użytkownika.


Jednakże posiadanie samej tokarki to jeszcze nie wszystko, aby móc wygodnie pracować za jej pomocą. Ważne są również odpowiednie akcesoria pozwalające na kształtowanie dowolnych możliwych form, a także pozwalających na mniej lub bardziej szczegółowe wykończenie obrabianych materiałów.

Z tego też powodu przy zakupie samej tokarki warto również wziąć pod uwagę zestaw dodatkowych narzędzi, które należy dobrać przede wszystkim pod kątem ich przydatności w konkretnych projektach. Dzięki temu można oszczędzić dość sporo pieniędzy i zaopatrzyć się jednocześnie w niezwykle wydajny sprzęt, który będzie doskonale funkcjonował przez całe lata. Zapewniając najlepszą jakość działania.

 

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Wiercenie termiczne Centerdrill Bezwiórowe Wiertła Termoformujące

oprawka uchwyt do wiertel termicznych termoforujacych z dyskiem chłodzacym

Tulejka zaciskowa ER 25 ER 32 rozprężna

Wygniataki gniotowniki gwintowniki bezwiórowe nagniataki do gwintu m8 m6 m10 m12 m5 m4 m3 G1/8" BSP UNC

Pędzelki do oleju, pędzle do smaru pasty, nakładania kleju, lutownicze, nakładania soldermaski

Klucz ER25 ER32 do uchwytow oprawek ER40 ER16

 

 Maszyny do obróbki metali Kraków

 

 

Cromwell narzędzia


 

Targi intec 2015 Lipsk

 

Targi zuliefermesse 2015 Lipsk

 

 
 
 
 
 

Tagi

"Be faithful to that which exists within yourself."
Andre Gide
Odsłon artykułów:
637974

FAQs

Nie znalazłeś informacji na naszej stronie? Koniecznie skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci szczegółowych informacji nt. naszej szerokiej oferty i rabatów!

Zapraszamy...

Reklama

Chcesz zareklamować swoją firmę? Zapytaj o ofertę!

Czytaj więcej...

Początek strony