(+48 )

793 370 580

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

Targi obrabiarkowe TIMTOS 2017 na Tajwanie

W dniach 7-12 marca b. r. już po raz 26. odbędą się na Tajwanie targi TIMTOS, współorganizowane przez Tajwańskie Stowarzyszenie Przemysłu Maszynowego (TAMI) i Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA). Będą gościć rekordową ilość 1 045 wystawców na 5 450 stoiskach.  To niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń z branży przemysłu obrabiarkowego na świecie.


 

Przemysł obrabiarkowy jest jednym z filarów tajwańskiego gospodarki. Tajwan jest 5-tym największym eksporterem obrabiarek na światowym rynku, zaraz po Niemczech, Japonii, Włochach i Chinach oraz 7-mym największym producentem. Kwota eksportu z Tajwanu osiągnęła 3,1 mld USD w 2015 roku, a wartość produkcji wyniosła 4 mln USD w tym samym okresie.

 

Niemalże 80% wyprodukowanych na Tajwanie obrabiarek zostało w roku 2015 wysłane do 138 krajów na całym świecie. Drugim największym rynkiem zbytu dla tajwańskich producentów (po Chinach) są Stany Zjednoczone. Wartość importu obrabiarek z Tajwanu w zeszłym roku wyniosła $378.81 mln. Udział tajwańskich producentów w rynku amerykańskim w kategorii centrów obróbczych wyniósł 11% oraz 10% w kategorii obrabiarek wyprzedzając dostawców z Włoch.

 

Ponad 1500 małych i średnich producentów obrabiarek i oprzyrządowania zlokalizowanych jest na płaskowyżu Dadu na niewielkim obszarze, nieopodal miasta Taichung, w centrum Tajwanu. Wśród nich znajduje się też m. in. 10 firm wchodzących w skład korporacji The Fair Friend Group (FFG), do której należą też takie marki jak FEELER czy MAG. W sumie FFG kontroluje globalnie 54 fabryki czyniąc ją największym producentem centrów obróbczych na świecie (źródło: FFG).

 

Zakres tematyczny targów TIMTOS obejmuje: maszyny skrawające do metalu, wykrawarki laserowe, obróbka spawaniem, maszyny formujące, narzędzia tnące, obrabiarki CNC, maszyny do obróbki rur i kabli, części do obrabiarek i akcesoria, systemy sterowania, maszyny do celów szczególnych, roboty przemysłowe, urządzenia pomiarowe i testujące, komponenty hydrauliczne, odlewnictwo oraz wiele innych. Jest to niepowtarzalna okazja by zapoznać się z szeroką ofertą tajwańskich producentów.

 

Wśród wystawców na targach TIMTOS znajdziemy wszystkich wiodących tajwańskich producentów w tym m. in. HARTFORD, VICTOR TAICHUNG, GOODWAY, YCM, TONGTAI, QUASER, AWEA, CHEVALIER, CHMER, YOU JI, FAR EAST, LITZ, CHIAH CHYUN, DAH LIH, HIWIN oraz wspomniany powyżej FFG. Będą tam również obecni również kluczowi gracze globalnego rynku obrabiarek z Niemiec, Włoch, Japonii, Szwajcarii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Korei, Indii, Turcji, Chin i wielu innych (w sumie z blisko 20 krajów) w tym m. in. MAZAK, DMG MORI, TAKISAWA, MITSUBISHI, FANUC, CITIZEN, SIEMENS, BOSCH, BLUM, SODICK, IGUS, SCHUNK. Szacuje się, że podczas targów zostaną podpisane kontrakty handlowe na sumę ok. 2 mld $.

   

Wśród 7500 gości z zagranicy odwiedzających targi, na najbliższej edycji TIMTOS będzie również kilkadziesiąt firm z Polski. Polskie firmy zachęca do udziału Taiwan Trade Center Warsaw oferując szerokie wsparcie we wszystkich działaniach targowych. Taiwan Trade Center Warsaw jest polskim oddziałem Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA), niedochodowej organizacji, która promuje wymianę handlową między Tajwanem i krajami na całym świecie i jest organizatorem większości imprez targowych na Tajwanie.

 

Podsumujmy, dlaczego warto odwiedzić targi TIMTOS 2017 na Tajwanie:

 • jedne z największych targów obrabiarkowych na świecie i drugie co do wielkości w Azji

 • 1045 wystawców na 5450 stoiskach

 • Tajwan to piąty na świecie eksporter obrabiarek i siódmy ich producent

 • obecność na targach kluczowych tajwańskich i światowych producentów

 • premiery nowych produktów

 • spotkania b2b

 • seminaria i warsztaty

 • nowe trendy rynkowe (m. in. maszyny dla przemysłu kosmicznego i medycznego)

 • temat przewodni targów: przemysł 4.0 i „smart manufacturing”

Wszystkie polskie firmy zainteresowane udziałem w nadchodzącej edycji targów TIMTOS zapraszamy do kontaktu – mówią przedstawiciele organizacji. Opiekunem targów jest Paweł Kotański Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (22) 370 52 13

 

Targi Toolex MetalmediaPrzed nami kolejna, 9. edycja targów TOOLEX – najbardziej znaczącej imprezy branży obróbki metali w Polsce. Spotkanie odbędzie się w dniach 4-6 października 2016, w Expo Silesia w Sosnowcu.

 

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX będą imponujące, o czym świadczy obecny stan zgłoszeń. Zaraz po zakończeniu targów w 2015 roku udział w kolejnej edycji potwierdzili liderzy z branży oraz przedstawiciele polskiego i światowego przemysłu obrabiarkowego, a także narzędziowego. Podczas tego wydarzenia spotykają się najlepsi specjaliści, a wydarzenie odwiedzają znakomici Goście.

Czytaj więcej...

Forum nowoczesnego przemysłu – 21. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®

 

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń roku w branży obróbki materiałów. W dniach 18-20 października Kraków po raz kolejny stanie się przemysłową strefą biznesu. Oferta czołowych firm z Polski i zagranicy, długa lista branżowych nowości, zagraniczne misje gospodarcze, ogromne zainteresowanie tysięcy profesjonalistów – tak w dużym skrócie zapowiadają się 21. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®.

 

Perfekcyjnie działający mechanizm

Czytaj więcej...

Targi Symas Kraków 2015

Pod patronatem Metalmedia.pl. Zapraszamy 6-7 października 2015 r. do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków

Czytaj więcej...

Targi MAintenance Kraków 2015

Pod patronatem Metalmedia. Zapraszamy 6-7 października 2015 r. do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.

Czytaj więcej...

Automatyzacja Linii Produkcyjnych Kraków 2014Już 28 września chcielibyśmy zaprosić Państwa na bezpłatne seminarium, którego celem będzie przedstawienie najnowszych rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w zautomatyzowanych liniach produkcyjnych  „Automatyzacji linii produkcyjnych”.

REJESTRACJA JUŻ TRWA
Liczba miejsc jest ograniczona

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wybranymi tematami spotkania:

Czytaj więcej...

„Krok ku lepszemu” - Taki cel przyświeca kolejnej edycji konferencji poświęconej tematyce zarządzania przedsiębiorstwem i relacjami z Klientem.

Przedsiębiorstwa,by usprawnić i ulepszyć swą działalność co raz częściej decydują się na wdrożenie nowoczesnych rozwiązań. Ma to służyć efektywnemu rozwojowi skierowanemu w stronę konsumenta.

Przykładem  tego typu rozwiązań są systemy CRM i ERP dzięki, którym zarówno sektor publiczny jak i prywatny ma możliwość optymalizacji oraz usprawnienia swojej pracy.

Jakie zatem są zalety i wady obydwu systemów? Jak wykorzystać ich potencjał?

Na te wszystkie pytania odpowiemy podczas konferencji:

„Wpływ technologii na kondycję przedsiębiorstw - systemy ERP i CRM”

23 września 2014r., Warszawa

Czytaj więcej...

Już 25 września 2014 roku w Łodzi odbędzie się bezpłatne seminarium, którego celem jest szerzenie wiedzy oraz podnoszenie kwalifikacji i świadomości przedstawicieli wszystkich grup zawodowych odpowiedzialnych za właściwy poziom bezpieczeństwa maszyn, urządzeń oraz procesów przemysłowych „Bezpieczeństwo procesów produkcyjnych”. Wydarzeniu, oprócz specjalistycznych prezentacji, towarzyszyć będą również mini stoiska wystawiennicze, dzięki którym będą mieli Państwo okazję spotkania się z ekspertami oraz przedstawicielami obecnych firm branżowych.

Czytaj więcej...

Już 24 września 2014 roku odbędzie się kolejne bezpłatne seminarium w pełni poświęcone tematyce efektywności produkcji, a co za tym idzie obniżaniu kosztów produkcji „Mechanika i utrzymanie ruchu”, tym razem w Łodzi. Wydarzeniu, oprócz specjalistycznych prezentacji, towarzyszyć będą również mini stoiska wystawiennicze, dzięki którym będą mieli Państwo okazję spotkania się z ekspertami oraz przedstawicielami obecnych firm branżowych.

Czytaj więcej...

Targi Toolex 2014 Sosnowiec ExposilesiaPrzed nami 7-ma edycja uznanych na rynku Targów TOOLEX, które swoją ugruntowaną pozycją potwierdzają, że branża szeroko pojętej obróbki metali ma się bardzo dobrze. Duże wsparcie, wydarzenia towarzyszące, stałe grono wystawców oraz nowe firmy, które zaufały Targom pozwalają stwierdzić, iż najbliższa edycja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbędą się w dniach od 30 września do 2 października br., zapowiada się wyjątkowo. Nie tylko za sprawą faktu, iż ponownie targi będą rekordowe pod względem wielkości zajmowanej powierzchni czy ilości wystawców, wpływ na to ma także wsparcie instytucji i organizacji związanych z rozwojem przemysłu w Polsce i za granicą.

Czytaj więcej...

Termin: 14-16.10.2014r.

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, 31-586 Kraków, ul. Galicyjska 9

Organizator: Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Rozwój przemysłu od zawsze był uzależniony od tempa postępu technologicznego. Naturalnym etapem rozwoju branży obróbki materiałów jest postępująca automatyzacja i robotyzacja stanowisk obróbczych. Modernizacja zakładów w pierwszej kolejności rozpoczyna się od zautomatyzowania najistotniejszych odcinków linii produkcyjnej, co prowadzi do zauważalnej poprawy jakości finalnego produktu oraz do skrócenia cyklów roboczych. Robotyzacja pojedynczych stanowisk pozwala na zwiększenie ich elastyczności, możliwość wykonywania różnych zadań w szczególności uciążliwych lub niebezpiecznych dla człowieka. Poszerzenie zakresu Targów EUROTOOL® o Salon Automatyki i Robotyki stanowi kolejny krok w stronę przedstawienia profesjonalistom odwiedzającym Targi kompletnej oferty możliwości modernizacji zakładów produkcyjnych. To właśnie nowoczesność i możliwości parku maszynowego stanowią w głównej mierze o konkurencyjności i rentowności firm.

Automatyka:

 • - projektowanie systemów automatyzacji
 • - komputery przemysłowe
 • - sterowniki przemysłowe
 • - usługi programowania sterowników
 • - systemy komunikacji
 • - montaż i uruchamianie systemów automatyzacji

Robotyka:

 • - projektowanie i wykonywanie zrobotyzowanych stanowisk i linii technologicznych
 • - roboty przemysłowe i manipulatory
 • - urządzenia dla stanowisk zrobotyzowanych
 • - oprogramowanie dla robotyki
 • - oprzyrządowanie technologiczne
 • - komponenty
 • - chłodziwa i ciecze technologiczne
 • - systemy wizyjne

Napędy:

 • - napędy elektryczne
 • - napędy pneumatyczne
 • - napędy hydrauliczne
 • - układy sterowania napędów

Systemy kontrolne:

 • - systemy zarządzania operacjami OMS
 • - systemy zarządzania  produkcją MOM
 • - systemy realizacji produkcji MES
 • - systemy nadzoru przebiegu procesu SCADA
 • - systemy operatorskie HMI
 • - systemy diagnostyki CMMS

Kontakt: Beata Łoś – Komisarz Targów

Tel. 12/644-12-17; 12/651-90-29

Fax 12/644-61-41

Termin: 14-16.10.2014r.

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, 31-586 Kraków, ul. Galicyjska 9

Organizator: Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Salon Technologii CAx jest prezentacją najnowszych technologii, które zaspakajają aktualne potrzeby specjalistów na każdym etapie produkcji. Umożliwia on zapoznanie się z urządzeniami i oprogramowaniem wspierającym proces projektowy i wdrożeniowy nowych produktów w każdym przedsiębiorstwie. Prezentacja technologii tworzenia szybkich i tanich prototypów, pomiarów 3D czy zastosowania wirtualizacji i symulacji stanowi kompleksowe uzupełnienie oferty maszyn i narzędzi o ogniwo łączące je z wizją kadry projektującej. Inwestowanie w innowacyjność i wiedzę stanowi kluczowy element konkurencyjności firm na międzynarodowym rynku produkcyjnym, stąd integralną częścią Salonu jest Strefa Wiedzy – miejsce prezentacji osiągnięć w dziedzinie CAx czołowych uczelni i przedsiębiorców oraz pierwszy w Polsce Międzynarodowy Kongres CAx Innovation.

Czytaj więcej...

Termin: 14-16.10.2014r.

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, 31-586 Kraków, ul. Galicyjska 9

Organizator: Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Salon Kooperacji Przemysłowej to największe na polskim rynku spotkanie usługodawców poszukujących partnerów na świadczone przez siebie usługi za zakresu obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, obróbki drewna, modernizacji maszyn i innych usług produkcyjnych. Od pierwszej edycji, która miała miejsce w 2011 roku liczba uczestników Salonu wzrosła trzykrotnie! W ubiegłym roku w Salonie wzięło udział 100 podwykonawców z Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, Węgier i Danii. Wydarzeniu rokrocznie towarzyszą: Polsko-Niemieckie Forum Kooperacyjno-Inwestycyjne – efekt współpracy z Inkubatorem Technologicznym ze Stalowej Woli, Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, Konsulatem Generalnym Niemiec oraz spotkania kooperacyjne.

Zakres tematyczny Salonu:

Obróbka Metali

 • -  obróbka skrawaniem: toczenie, frezowanie, wiercenie i rozwiercanie, wytaczanie, przeciąganie, obróbka kół zębatych
 • -  obróbka ścierna
 • -  obróbka elektroerozyjna
 • -  cięcie strumieniem cieczy
 • -  obróbka powierzchniowa:  cieplno-chemiczna, czyszczenie powierzchni, piaskowanie, śrutowanie, powlekanie metali, galwanizacja oraz malowanie natryskowe i proszkowe
 • -  przeróbka plastyczna i  kształtowanie  blach: cięcie, gięcie, tłoczenie i wytłaczanie, wykrawanie,  wycinanie gazowo-plazmowe, wycinanie laserowe
 • -  kształtowanie brył: kucie, walcowanie, ciągnienie, wyciskanie, wyoblanie
 • -  łączenie: spawanie, zgrzewanie, klejenie, przetłaczanie na zimno
 • -  usługi projektowo-produkcyjne: wykonawstwo konstrukcji stalowych, maszyn    przemysłowych, urządzeń technologicznych
 • -  produkcja seryjna elementów na indywidualne zamówienie
 • -  regeneracja, ostrzenie, napawanie i powlekanie narzędzi

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

 • -   obróbka skrawaniem
 • -   obróbka termoplastyczna i termoutwardzalna tworzyw, usługi wtrysku
 • -   budowa narzędzi: formy, wykrojniki

Obróbka Drewna

 • -   frezowanie drewna CNC
 • -   formatowanie
 • -   modelowanie 3D
 • -   klejenie
 • -   szlifowanie
 • -   suszenie komorowe
 • -   impregnacja
 • -   lakierowanie

Usługi dla Przemysłu

 • -   opracowywanie, wykonanie  i wdrażanie systemów sterowania i urządzeń automatyki 
 • -   usługi kontrolno-pomiarowe
 • -   usługi badawcze, doradcze i szkoleniowe
 • -   remonty i modernizacje  

Kontakt: Beata Łoś – Komisarz Targów

Tel. 12/644-12-17; 12/651-90-29

Fax 12/644-61-41

6. Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO

Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO są pierwszą na polskim rynku imprezą poświęconą branży obróbki blach. Dedykowane są specjalistom zajmującym się produkcją, przetwórstwem i dystrybucją blach. Kraków i Małopolska to region skupiający najwięcej przetwórców blachy w Polsce. Podczas Targów zaprezentowany zostanie cały łańcuch technologii obróbki blach: od blach i półproduktów, poprzez transport, technologie formowania, gięcia blach, łączenia i mocowania, technologie obróbki powierzchniowej blach, przetwarzanie blach, narzędzia, systemy CAD/CAM, kontrolę jakości do produktów końcowych. Targi adresowane są do  producentów maszyn i urządzeń oraz dla kooperantów przemysłu motoryzacyjnego, producentów środków transportu, producentów sprzętu AGD, producentów mebli metalowych, firm działających w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, energetyce, a także innych przedsiębiorstw przetwarzających blachę.

Targi BLACH-TECH-EXPO 2014 w Krakowie

19. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® od blisko dwóch dekad są jednym z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie adresowane jest do przedsiębiorców wykorzystujących technologie obróbki metali w procesach produkcyjnych.To międzynarodowa platforma prezentacji najnowszych technologii, innowacyjnych maszyn i urządzeń, wymiany informacji, promocji premier i nowości. Każdego roku jesienią w Krakowie spotykają się decydenci, kadra zarządzająca oraz kadra techniczna zakładów przemysłowych z całego świata reprezentująca  przemysł budowy maszyn, motoryzacyjny, lotniczy, stoczniowy, kolejowy, zbrojeniowy, medyczny, zabezpieczeń, górniczy, rolniczy, obuwniczy, tekstylny, gastronomiczny, spożywczy.
Targom towarzyszą międzynarodowe konferencje, seminaria oraz Strefa Wiedzy – miejsce prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie obróbki materiałów.

Targi Eurotool 2014 w Krakowie

Już 12 czerwca 2014 roku odbędzie się kolejne bezpłatne seminarium w pełni poświęcone tematyce automatyzacji w zakładach przemysłowych „Automatyzacja linii produkcyjnych”, tym razem we Wrocławiu. Wydarzeniu, oprócz specjalistycznych prezentacji, towarzyszyć będą również mini stoiska wystawiennicze, dzięki którym będą mieli Państwo okazję spotkania się z ekspertami oraz przedstawicielami obecnych firm branżowych.

Czytaj więcej...

W dobie ciągle rozwijających się technologii , nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań, które wspomagają działanie nie jednego przedsiębiorstwa, przyszedł czas aby zorganizować spotkanie poświęcone branży przemysłowej. Wspólnie z ekspertami poruszymy najważniejsze z punktu widzenia przedsiębiorstwa przemysłowego kwestie dotyczące efektywnego, bezpiecznego, i oszczędnego funkcjonowania firmy. Zapraszamy już 11 czerwca w Katowicach na konferencję: Automatyzacja procesów w przemyśle

Czytaj więcej...

29-30 października 2014 r., Hala Expo Kraków
W tym roku zapraszamy Państwa na targi do nowoczesnego Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków, gdzie do Państwa dyspozycji będzie: przestronne loby, klimatyzowane sale konferencyjne, ponad 700 miejsc parkingowych, restauracja oraz teren pod ekspozycję zewnętrzną.

Czytaj więcej...

29-30 października 2014 r., Hala Expo Kraków

W tym roku zapraszamy Państwa na targi do nowoczesnego Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków, gdzie do Państwa dyspozycji będzie: przestronne loby, klimatyzowane sale konferencyjne, ponad 700 miejsc parkingowych, restauracja oraz teren pod ekspozycję zewnętrzną.

Czytaj więcej...

Ruszyła 17. Edycja konkursu na najciekawsze stoiska targowe StandOUT. Konkurs promuje Firmy, które stworzyły ciekawe kreacje wystawiennicze na zakończonych 11 kwietnia targach w Poznaniu. Konkurs organizowany jest przez portal eXspace.pl. W 17. Edycji konkursu StandOUT. INSTALACJE 2014 głosujemy na 17 realizacji wystawienniczych targów Instalacje 2014.

Finalista konkursu z największą ilością punktów otrzyma nagrodę w postaci pakietu reklamowego na portalu hardturning.pl.
Każdy może oddać głos i mieć wpływ na przyszłość wystawiennictwa!

Ruszyła 18. Edycja konkursu na najciekawsze stoiska targowe StandOUT. Konkurs promuje Firmy, które stworzyły ciekawe kreacje wystawiennicze na zakończonych 11 kwietnia targach SECUREX w  Poznaniu. Konkurs organizowany jest przez portal eXspace.pl. W 18. Edycji konkursu StandOUT. SECUREX 2014 głosujemy na 15 realizacji wystawienniczych targów Securex 2014.

Czytaj więcej...

Zderzenie TRZECH ŚWIATÓW: Lean, ERP, Teoria Ograniczeń (TOC)

3D Management porusza problemy produkcyjne, logistyczne, kosztowe. Zadaniem szkolenia jest każdorazowo poszukiwanie najbardziej skutecznej drogi ku zwiększaniu produktywności, zysków, zmniejszaniu marnotrawstwa, poprawie organizacji procesów, realnym obniżaniu kosztów:

 • - Kierunek nie na metody krystalicznie idealne.
 • - Narzędzia dla ludzi którzy popełniają błędy i będą je popełniać.
 • - Odpowiedzi na proste pytania, na które najczęściej nie ma prostej odpowiedzi.  Jak z tej samej powierzchni produkcyjnej zarobić dwa razy więcej nie ponosząc nakładów inwestycyjnych?.
 • - Praktyczne przykłady, poparte obliczeniami.
Szkolenie 3D Zarządzania Produkcją

UMEX to wiądoce międzynarodowe targi poświęcone maszynom i urządzeniom używanym, które odbędą 4-6 sierpnia br. w Indiach (New Delhi). Impreza spotylka się z dużym uznaniem ze strony europejskich partnerów, co przyczyniło się do jej sukcesu podczas ubiegłych edycji. UMEX to trzecie co do wielkości centrum maszyn używanych na świecie. W ubiegłym roku podczas trzydniowej wystawy swoją ofertę zaprezentwały 54 firmy z 17 krajów, także z Polski. Impreze odwiedziło 2124 gości z 19 kraków. Podczas targów prezentowane były maszyny dla branży metalowej, tekstylnej, drukarskiej, automatyki i spożywczej.

Konferencja stanowi platformę wymiany doświadczeń na temat najnowszych rozwiązań i możliwości w obszarze zarządzania produkcja oraz narzędzi i metod wspierających najważniejsze procesy operacyjne w fabryce – optymalizujące ich działanie, w efekcie zwiększające ich rentowność.

Podczas konferencji, po raz pierwszy w Polsce przedstawimy nową koncepcję zarządzania produkcją QRM – Quick Response Manufacturing.

Czytaj więcej...

3D Management porusza problemy produkcyjne, logistyczne, kosztowe. Zadaniem szkolenia jest każdorazowo poszukiwanie najbardziej skutecznej drogi ku zwiększaniu produktywności, zysków, zmniejszaniu marnotrawstwa, poprawie organizacji procesów, realnym obniżaniu kosztów.

Czytaj więcej...

Redakcja magazynu „Inteligentny Budynek”serdecznie zapraszana BEZPŁATNE seminarium „

Redakcja magazynu „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych”serdecznie zapraszana BEZPŁATNE seminarium „Mechanika i utrzymanie ruchu”, które odbędzie 15 kwietnia w Gdańsku. Dodatkowo wydarzeniu będą towarzyszyły stoiska wystawiennicze, przez co będą mieli Państwo możliwość spotkania się z przedstawicielami oraz ekspertami z wielu branżowych firm.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej  REJESTRACJI ON-LINE.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zarejestruj się już dziś – serdecznie zapraszamy! 

Targi Lipskie 2015 intec

Targi lipskie 2015 Zuliefermesse

13-ste Międzynarodowe Targi Poddostawców Zuliefermesse, które odbędą się w dniach 24 do 27 lutego 2015 r., to wiodąca 

w Europie wystawa branży metalowej i poddostawców dla przemusłu oraz motoryzacji. Wśród wystawców będzie można zobaczyć producentów części i komponentów, modułów m.in. dla przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego, elektronicznego i elektrotechnicznego, medycyny, lotwnictwa, rolnictwa, tworzyw sztucznych oraz instalacji energetycznych.

W tym samym terminie odbędą się znane  i liczące się targi  Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec dla przemysłu obróbki metali, branży budowy maszyn specjalnych i obrabiarek oraz automatyzacji produkcji.

 

Czytaj więcej...

Strona 1 z 2

Podkategorie

Początek strony