(+48 )

793 370 580

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Targi intec Zuliefermesse Lipsk

Wzrost sprzedanej powierzchni wystawienniczej wyniósł ponad 25% względem ostatniej edycji, ponad 85% wystawców z roku 2011 potwierdziło swój udział, a oprócz nich liczne grono nowych firm – cztrnasta edycja Branżowych Targów Przemysłowych Technik Produkcyjnych, Obrabiarek i Maszyn Specjalnych intec zapowiada się obiecująco.
W 2013 r. Targi intec będą w Niemczech pierwszą kalendarzową najważniejszą imprezą targową dla branży budowy

Zgodnie z wynikami ankiety przeprowadzonej przez Niemiecki Związek Producentów Maszyn i Urządzeń-Sekcja Wschód (VDMA-Landesverband Ost) wśród producentów maszyn z Saksonii, Saksonii-Anhalt, Turyngii, Berlina i Brandenburgii, prawie 80% biorących w niej udział potwierdziło wzrost liczby otrzymywanych zleceń. Przekłada się to na wzrost obrotów, przedstawiciele firm prognozują na ten rok jego wzrost o ok. 5%.
W 2011 roku w targach intec wzięło udział 872 wystawców z 16 krajów, a liczba odwiedzających przekroczyła 18.880 osób. Powierzchnia wystawiennicza wyniosła 41.500 m². Wystawcy targów, wymieniają wiele zalet targów, ale najwyżej cenią sobie ich profesjonalny charakter i bardzo dobrze sprofilowaną grupę odwiedzających.
Ponad 40% gości targowych stanowią osoby odpowiedzialne za zakupy i nowe inwestycje w zakładach produkcyjnych, a 48% to osoby posiadające stanowiska doradcze w tym zakresie. Co trzeci odwiedzający przyjeżdża do Lipska w celu przeprowadzenia konkretnych rozmów zakupowych lub tez podpisania negocjowanej wcześniej umowy.
Więcej informacji: www.targi-intec.pl

Międzynarodowa Giełda Kooperacji CONTACT: Business Meetings
Skutecznym narzędziem wspierającym nawiązanie nowych kontaktów kooperacyjnych jest organizowana w ramach europejskiej sieci Enterprise Europe Network giełda kooperacji CONTACT: Business Meetings. Podczas giełdy odbywają się umówione wcześniej spotkania pomiędzy producentami, handlowcami i usługodawcami reprezentującymi przemysł poddostawczy, budowy maszyn, narzędzi i urządzeń oraz techniki produkcyjne. Nawiązane kontakty służyć mają podniesieniu konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw.

Koszt udziału: wystawcy bezpłatnie, odwiedzający: 50,- euro
Termin zgłoszeń: od 01.10.2012
Szczegóły oraz formularze rejestracyjne: www.contact-businessforum.com.

W tym samym terminie odbywać się będzie 12-sta edycja Międzynarodowych Targów Poddostawców Zuliefermesse, będących wiodącymi targami w Niemczech dla przedsiębiorstw poddostawczych branży przemysłowej i motoryzacyjnej. Więcej informacji: www.poddostawcy.pl.

Kontakt:
Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.
Magdalena Dziemidek
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 660 705 720

ul. Bagno 2, lok. 112; 00-112 Warszawa
tel.: 22 414 44 73; fax: 22 414 44 71
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.poddostawcy.pl

www.poddostawcy.pl

www.targi-intec.pl

Początek strony