(+48 )

793 370 580

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy do udziału w II konferencji TPM Excellence, która odbędzie się w dniach 21-22 marca 2013 r. w hotelu Novum w Niepołomicach koło Krakowa. Gościem Honorowym konferencji będzie przedstawiciel angielskiej akredytowanej agencji SMMT przyznającej nagrody instytutu JIPM, pierwszy nie-japoński audytor nagrody Award for TPM EXCELLENCE, pan Paul Hardiman. Organizatorem konferencji jest WOMA Solution, działająca od 2005 roku firma szkoleniowo-doradcza skupiająca się na podnoszeniu efektywności działalności operacyjnej przedsiębiorstw produkcyjnych.

Podczas dwóch dni konferencji postaramy się odpowiedzieć na pytanie – jak przedsięwzięcia i inicjatywy podejmowane przez polskie przedsiębiorstwa mają się do najlepszych praktyk w zakładach produkcyjnych w całej Europie. Poza tradycyjną formą wykładów zaproponujemy Państwu również warsztaty praktyczne w grupach, podczas których skupimy się nie tylko na twardych narzędziach TPM, ale pokażemy też, jak ważny jest aspekt miękki, czyli motywowanie pracowników oraz coaching. Pokażemy jak wyłonić osoby odpowiedzialne za proces wdrożeniowy, jak sprawić, by potrafiły zaangażować resztę zespołu, aby chciały podnosić swoje kwalifikacje i aby rozumiały celowość procesu, który koordynują. Stawiamy więc na różnorodność na wysokim poziomie. 

Po pierwszym dniu konferencji zaprosimy Państwa na bankiet, który będzie platformą do wymiany doświadczeń oraz do dyskusji z innymi uczestnikami spotkania. Podczas bankietu przeniesiemy Państwa do lat 20-tych i 30-tych, gdzie przy Ruletce, Pokerze i Black Jacku miło spędzą Państwo czas. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami oraz sytuacji z przymrużeniem oka ;)

Zapraszamy

Zespół WoMa Solution

www.konferencjatpm.pl/

 

Początek strony