(+48 )

793 370 580

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CAx Innovation 2013 WarszawaPolskie Stowarzyszenie Upowszechniania Komputerowych Systemów Inżynierskich ProCAx, Muzeum Techniki w Warszawie, Targi w Krakowie oraz Metalmedia zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu inżynierskim „CAxInnovation” - Nowoczesne technologie w projektowaniu i wytwarzaniu. W dniach 11-14 kwietnia 2013 r. w Muzeum Techniki w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki przy Placu Defilad 1 prezentowane będą nowoczesne technologie komputerowo wspomaganych prac inżynierskich CAx.Wydarzenie będzie kompletnym przeglądem obszaru technologii i narzędzi komputerowo wspomaganego projektowania CAD, wytwarzania CAM, obliczeń inżynierskich CAE, obrabiarek sterowanych numerycznie CNC, integracji w wytwarzaniu CIM, szybkiego prototypowania części i narzędzi RP/RT (drukarki 3D), inżynierii odwrotnej RE (skanery 3D) oraz wirtualnej rzeczywistości VR i in. Prezentacja nowoczesnych narzędzi i technologii jest przeznaczona zarówno dla producentów, jak i uczniów oraz studentów, a także dla wszystkich zainteresowanych wdrażaniem nowoczesnych technik w przemyśle. Jej celem jest zaprezentowanie, jak konkurencyjne stają się firmy, które stosują współczesne, zaawansowane technologie.

 

Więcej na stronie CAx Innovation

Początek strony