(+48 )

793 370 580

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ukazał się pierwszy numer biuletynu czyli wszystko o Targach EUROTOOL®/BLACH-TECH-EXPO w Krakowie 15- 17 października 2013 r.

 

5 powodów dla których warto przyjechać do Krakowa:

Bogaty program towarzyszący– co roku targom towarzyszą konferencje i seminaria organizowane przez uznane instytucje. W tym roku zwiedzających zapraszamy na: seminarium pt. "Obróbka cieplna i cieplno-chemiczna materiałów konstrukcyjnych i narzedziowych"- IMP Warszawa;XII Forum Inżynierskie – „Komputerowe systemy inżynierskie – zastosowania, rozwój, nauczanie, wdrażanie” – ProCAx, Warszawa; INTELTRANS 2013 – „Wiedza i zarządzanie przedsięwzięciami w inżynierii produkcji” - PK, PAN oraz TwK.Międzynarodowy charakter – każdego roku Targi odwiedzane są przez misje gospodarcze z europejskich krajów, dziesiątki zagranicznych przedstawicieli poszukuje partnerów i dystrybutorów w Polsce. Współpraca z  izbami przemysłowymi, klastrami oraz konsulatami to recepta na sukces.

 

Tradycja i doświadczenie– organizowane od 18 lat Targi EUROTOOL® na stałe zapisały się w targowym kalendarzu decydentów oraz specjalistów z branży obróbki materiałów. Tysiące zwiedzających, setki podpisanych umów, tony maszyn – to statystyki każdej edycji Targów.

Salon Technologii CAx– Połączenie tradycyjnej formy wystawienniczej ze Strefą Wiedzy gdzie odbywają się nieustanne pokazy i seminaria. Drukarki 3D i skanery 3D, oprogramowanie CAD/CAM/CAE, wirtualizacja – wszystkie narzędzia nowoczesnego inżyniera.

Salon Kooperacji Przemysłowej– pierwsze i największe w Polsce miejsce spotkań z podwykonawcami. Kilkadziesiąt firm z Polski, Czech i Słowacji wykonujących usługi z zakresu obróbki materiałów, regeneracji maszyn i narzędzi poszukujących zleceniodawców i długotrwałych partnerów biznesowych.

 

Zobacz kto już zgłosił udział, pobierz pierwszy numer [biuletynu]

Informacje i zgłoszenia na www.eurotool.krakow.pl oraz www.blachtech.pl

Początek strony