(+48 )

793 370 580

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ruszyła 17. Edycja konkursu na najciekawsze stoiska targowe StandOUT. Konkurs promuje Firmy, które stworzyły ciekawe kreacje wystawiennicze na zakończonych 11 kwietnia targach w Poznaniu. Konkurs organizowany jest przez portal eXspace.pl. W 17. Edycji konkursu StandOUT. INSTALACJE 2014 głosujemy na 17 realizacji wystawienniczych targów Instalacje 2014.

Finalista konkursu z największą ilością punktów otrzyma nagrodę w postaci pakietu reklamowego na portalu hardturning.pl.
Każdy może oddać głos i mieć wpływ na przyszłość wystawiennictwa!

Ruszyła 18. Edycja konkursu na najciekawsze stoiska targowe StandOUT. Konkurs promuje Firmy, które stworzyły ciekawe kreacje wystawiennicze na zakończonych 11 kwietnia targach SECUREX w  Poznaniu. Konkurs organizowany jest przez portal eXspace.pl. W 18. Edycji konkursu StandOUT. SECUREX 2014 głosujemy na 15 realizacji wystawienniczych targów Securex 2014.

Dwaj finaliści konkursu z największą ilością punktów otrzymają nagrody w postaci pakietów reklamowych na portalach HVACR.pl (Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo) i hardturning.pl (Innowacyjne Technologie Produkcji).

Każdemu stoisku, zamieszczonemu w galerii, można przydzielić punkty [1-5]. Głosowanie trwa do dnia 18 maja 2014 r.

StandOUT. to konkurs promujący firmy, ich kreacje wystawiennicze. Finalistom konkursu dajemy szansę na wzmocnienie świadomości marki w szerokim gronie: designerów, wystawców, partnerów i klientów wystawców, osób odwiedzających targi, organizatorów wystąpień targowych, mediów branżowych. StandOUT. to platforma do prezentacji potencjału desingu wystawienniczego polskich firm. Inspiracją konkursu jest potrzeba przedłużenia życia stoisk i pokazania tych wystawienniczych dzieł sztuki szerszemu gronu. Głosowanie na najciekawsze stoiska targowe buduje interakcje pomiędzy marką, a oddającymi głosy. Fakt, iż StandOUT odbywa się wirtualnie, sprawia, iż grono biorących udział w głosowaniu jest niczym nieograniczone. Finaliści konkursu StandOUT. mają okazję promować swoje wystąpienie targowe jeszcze długo po zakończeniu targów, co gwarantuje wzrost świadomości ich marki na rynku.

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX, które odbyły się w dniach 08-11 kwietnia w Poznaniu to największe i najbardziej prestiżowe targi branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej. Podczas targów prezentowana była kompleksowa oferta czołowych dostawców produktów i usług z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń (informacje ze strony MTP)

Portal eXspace.pl zaprasza do wyrażania opinii! Każdy może tworzyć przyszłość wystawiennictwa!

Nagrodadla zwycięzcy głosowania - pakiet reklamowy o łącznej wartości 1800zł netto na portalu hardturning.pl

Patronat medialny nad 18. StandOUT.Securex 2014 objęli:

  • Portal hardturning.pl 
  • www.smart-grids.pl
  • www.ochrona.pl
  • Krajowe Stowarzyszenie  Ochrony Informacji Niejawnych www.ksoin.pl
  • www.metalmedia.pl
  • www.ochrona-mienia.pl (czasopismo „Ochrona Mienia i Informacji”)

 

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, które odbyły się wdniach 08-11 kwietnia na w Poznaniu, to największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branży instalacyjnej, ciepła systemowego, zabezpieczeń, ochrony pracy, pożarnictwa i ratownictwa oraz sektora mediów elektronicznych. Tegoroczną ekspozycję odwiedziło 24 200 zwiedzających. Swoją ofertę podczas targów prezentowało blisko 800 wystawców, wśród których, obok wiodących polskich przedsiębiorstw znaleźli się wystawcy z wielu krajów świata. Znani producenci i dystrybutorzy polskich oraz europejskich marek na targach zaprezentowali 500 nowości produktowychw 11 pawilonach wystawienniczych. Na tegoroczną ekspozycję, złożyły się: Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Targi Ciepła Systemowego TCS, Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX, Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, Forum Technologii Cyfrowych POZNAŃ MEDIA EXPO.  (informacje ze strony MTP)

Nagrodydla zwycięzców głosowania:

1. Miejsce - Pakiet reklamowy o wartości 2000 zł na portalu HVACR.pl
2. Miejsce - Pakiet reklamowy o wartości 1800 zł na portalu hardturning.pl

Patronat medialny nad 17. StandOUT.Instalacje 2014 objęli:

  • Portal hardturning.pl
  • www.HVACR.pl
  • www.metalmedia.pl
  • www.remontomat.pl
Początek strony