(+48 )

793 370 580

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

bottom banner

W dniach 18-19 lutego 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie odbędzie się trzecia edycja Targów Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT.

 

To jedyne targi z pogranicza branż mobile, IT oraz e-commerce w południowej Polsce, zorganizowane w Krakowie – mieście, które staje się Doliną Krzemową Europy. Targi dają możliwość zaprezentowania najnowszego sprzętu mobilnego, IT oraz narzędzi biznesowych, wykorzystywanych zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. To wydarzenie, które przyciąga uwagę miłośników nowinek technologicznych oraz osoby chcące zapoznać się z obecnie panującymi trendami w branży reklamowej czy e-handlu. Wydarzenia towarzyszące targom to liczne prezentacje, spotkania z ekspertami z branży oraz warsztaty.

 

 

Zakres tematyczny Targów:

  • Sprzęt i akcesoria (urządzenia mobilne, wearable devices, drony, roboty i drukarki 3D, internet rzeczy, beacony, akcesoria).
  • E-commerce, biznes i marketing (marketing internetowy, narzędzia social media, narzędzia do obsługi klienta, bazy danych, chmura, serwery, bankowość i płatności mobilne, bezpieczeństwo i ochrona danych, porównywarki cen, usługi kurierskie, aspekty prawne).
  • Inteligentny dom (centrum domowej rozrywki, smart AGD, wyposażenie domu).
  • Oprogramowanie (systemy operacyjne, grafika, producenci oprogramowania).
  • Aplikacje mobilne (m-learning, m-health, dla biznesu, edukacyjne, dla seniorów, logistyka, transport, komunikacja, rozrywka i lifestyle).

 

Każdy branżowy klient, wypełniając formularz rejestracyjny na stronie Targów do 16 lutego 2016 r., zagwarantuje sobie bezpłatny wstęp na targi.

Termin: 18-19.02.2016 r. Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

Organizator Targów: Targi w Krakowie Sp. z o.o. 31-586 Kraków, ul. Galicyjska 9

 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. +48 (12) 651 95 28, www.mobile-it.com.pl

 
Początek strony