(+48 )

793 370 580

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wnosimy większą wartość w Twój Biznes!

Szukasz sprawdzonego partnera? Szukasz odpowiednich narzędzi dla Twojego biznesu? Sprawdź Metalmedia!

Rzetelność + Profesjonalizm

Naszym atutem są wysokie kwalifikacje oraz wiedza w zakresie oferowanych produktów i technologii. Ciągle udoskonalamy Metalmedia poprzez szkolenia i inne działania tak, aby zapewnić swoim klientom ofertę o jak najlepszych parametrach oraz dostęp do wiedzy. W ciągu każdego roku realizuje kilka tysięcy zamówień dla naszych klientów. Nie tylko lokalnych, ale także w całej Polsce, Europie.

Jesteśmy wiarygodnym i solidnym partnerem, zapewniający terminowe i rzetelne wywiązującym się ze swoich zobowiązań wobec klientów oraz kontrahentów. Dbamy o zaspokojenie nawet najbardziej wymagających klientów, a do potrzeb każdego z nich podchodzimy indywidualnie.

W latach 2015-2017 firmie Metalmedia powierzono funkcję w Zarządzie największej grupy rekomendacji biznesowych w Europie, a od kwietnia 2017 roku koordynację Power Teamu Przemysłowgo zrzeszającego właścicieli firm, obsługujących przemysł - zapraszamy do współpracy. W październiku roku 2017 odebraliśmy od Pulsu Biznesu nagrodę e-Gazeli Biznesu dla dynamicznie rozwijających się firm. W kolejnych latach, tj. 2018 i 2019 to wyróżnienie otrzymaliśmy ponownie.

Dlaczego warto współpracować z Metalmedia?

  • otrzymujesz sprawdzone produkty i usługi, bardzo dobrej jakości w bardzo dobrej cenie,
  • dostęp do wiedzy na naszych portalach nt. technologii, narzędzi, producentów, maszyn, parametrów i wydarzeń,
  • otrzymujesz szybką odpowiedź i ofertę, nie tracisz czasu na oczekiwanie,
  • otrzymujesz tylko to co potrzebujesz, nie płacisz za niepotrzebne dodatki i akcesoria,
  • szybka dostawa produktów i usług, terminowość,
  • rzetelna, profesjonalna obsługa,
  • artykuły nt. nowych produktów dla przemysłu,
  • konkurencyjna oferta,
  • najlepsza obsługa, jakąs tylko możemy Ci zaoferować.
Zapraszamy do współpracy!

Portal

Metalmedia prowadzi także portal i publikuje informacje nt. aktualności z przemysłu, kalendarium wydarzeń, artykuły na temat ciekawych technologii i rozwiązań. Znaleźć można również informacje nt. innowacji w obróbce metali, maszyn, obrabiarek i narzędzi. Portal obejmuje patronat nad licznymi wydarzeniami. Zamieszczane informacje wychodzą na przeciw oczekiwaniom odbiorców. Zainteresowanym czytelnikom udostępmiany bezpłatne wejściówki na szkolenia, seminaria oraz targi.

Początek strony