(+48 )

793 370 580

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Elektronarzędzia

Szlifierka prosta Celma

Szlifierka Celma prosta obwodowa PRAa 40C przeznaczona jest do szlifowania powierzchni po obróbce zgrubnej za pomocą ściernic trzpieniowych i tarczowych. Ergonomiczny korpus oraz niewielki ciężar sprawiają, że szlifierka jest pewnie trzymana w ręku i można nią swobodnie operować.
 
Szlifierki proste Celma

Wycinarka do blach Celma

Wycinarka do blach Celma PRMk 2C

Przeznaczona jest do wycinania po linii prostej i krzywej w blachach stalowych i blachach wykonanych z metali kolorowych. Zaletą wycinarki jest możliwość cięcia blach falistych oraz trapezowych. Umożliwia wycinaniae skomplikowanych i powtarzalnych kształtów przy pomocy szablonów.

 
Wycinarka do blach Celma PRMk 2C

Szlifierka do rur Celma DSMa 70 CEO

Szlifierka firmy Celma do rur DSMa 70CEO do szlifowania, satynowania i polerowania produktów wykonanych z rur, tj. balustrady, poręcze i barierki. Kształt i wymiary nasadki szlifierki pozwalają obrabiać rury i inne elementy oraz powierzchnie walcowe o średnicy do 200 mm.

Wyposażenie standardowe: dwa pasy bezkońcowe (wym. 70×1250, gr. 60 i gr. 100).

Szlifierki do rur Celma

Stojak do wiertarek Celma

Stojak, statyw do wiertarek firmy Celma, do mocowania ręcznych wiertarek typu PRCr, PRCk, PRCj oraz innych o średnicy szyjki wynoszącej 43 mm.
Umożliwia wykorzystanie wiertarek jako stacjonarnych wiertarek stołowych. Podstawa statywu, wykonana z aluminium, umożliwia montaż imadła.
Stojak do wiertarek firmy Celma

CELMA to jedyny polski producent elektronarzędzi, który dostarcza swoje zaawansowane produkty od 50 lat.

Sprawdź ofertę profesjonalnych narzędzi w największej ogólnopolskiej hurtowni internetowej: Narzędzia.

Początek strony